AOC CU34P3CV - 34" WQHD incurvé 1500R 21:9 4ms 100Hz VA Adaptive Sync - HDMI, DP et USB-C (DP alt mode et PD 65W)
CU34P3CV - AOC CU34P3CV - 34" WQHD incurvé 1500R 21:9 4ms 100Hz VA Adaptive Sync - HDMI, DP et USB-C (DP alt mode et PD 65W)